Ortofotomapy i modele 3D

Wybór oferty Multidrone to świetna opcja dla przedsiębiorców, którzy chcą zamówić profesjonalne modele 3D budynków oraz ortofotomapy na terenie Rzeszowa i innych regionów Podkarpacia. Nasze usługi stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych form sporządzania tego typu dokumentacji. Dzięki bezzałogowym systemom lotniczym macie szansę znacznie zminimalizować koszty związane z modelowaniem budowli o różnym charakterze, a także skrócić czas realizacji zadania. Jednocześnie otrzymujecie produkty bardzo szczegółowe, które można z powodzeniem wykorzystać do prezentacji obiektu architektonicznego klientowi. 

Dysponujemy nowoczesnymi dronami, które doskonale radzą sobie ze sporządzaniem profesjonalnej dokumentacji fotograficznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać dla Was wysokiej jakości modele 3D budynków oraz ortofotomapy generowane z pomocą specjalistycznego oprogramowania. Oferta skierowana jest przede wszystkim do branży architektonicznej oraz deweloperskiej, współpracujemy również z firmami geodezyjnymi oraz instytucjami publicznymi różnego szczebla.

Wykonywaniem dokumentacji fotograficznej na potrzeby modeli 3D budynków oraz ortofotomap zajmują się wykwalifikowani operatorzy. Każdy pracownik ma odpowiednie licencje na korzystanie z drona w użytku profesjonalnym. W portfolio Multidrone znajdziecie wiele tego typu realizacji, dlatego podejmiemy się każdego wyzwania, gwarantując wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy krótki czas realizacji prac oraz elastyczne terminy. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. 

MODELE 3D

Nasza firma świadczy usługi tworzenia modeli 3D obiektów budowlanych za pomocą drona. Są one bardzo szczegółowe, w zależności od potrzeb wykonujemy jeden lub kilka przelotów nad określonym obszarem, robiąc przy tym wiele zdjęć. Następnie za pomocą specjalistycznego oprogramowania generujemy modele 3D.

Pracę wykonujemy w kilku etapach. Pierwszym jest odpowiednie zaplanowanie lotu drona w taki sposób, aby uchwycić jak najwięcej detali. Następnie fotografujemy wskazany przez Ciebie obiekt w dużej rozdzielczości, a w ostatnim etapie zgromadzony materiał importujemy do programu, w którym przygotowujemy model 3D.

Tego typu usługi realizowane przy użyciu drona to jeden z lepszych sposobów na to, aby precyzyjnie zobrazować obiekt budowlany z innej perspektywy. Tworzenie modeli 3D to technologia, która znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Znacząco ułatwia to pracę m.in. w branży geodezyjnej, deweloperskiej czy architektonicznej. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.

ORTOFOTOMAPA

Nasza oferta obejmuje wykonywanie profesjonalnych ortofotomap. Dysponujemy sprzętem, który pozwala uzyskać szczegółowy i wyraźny obraz terenu. Współpracujemy z firmami geodezyjnymi, dla których wykonujemy dokładne ortofotomapy określonego rejonu. Nasi operatorzy mają doświadczenie w fotografowaniu dronem różnych obszarów, co pozwala stworzyć wierną mapę wybranego przez Ciebie terenu.

Fotografowanie odbywa się w rzucie ortogonalnym, czyli prostopadłym do płaszczyzny. Zachowanie odpowiednich proporcji jest kluczowe, a nasi operatorzy wiedzą, jak uzyskać określone parametry. W efekcie przygotowana przez nas ortofotomapa nadaje się do wykonywania geodezyjnych pomiarów.

Operatorzy dronów w naszej firmie profesjonalnie traktują każde zlecenie. Tworzone przez nas ortofotomapy terenu są dokładne i wyraźne. W pracy wykorzystujemy nowoczesne sprzęty, które umożliwiają wykonywanie wysokich jakości fotografii. Oferujemy realizację ortofotomap na terenie Rzeszowa i w okolicach, w terminach dopasowanych do Twoich potrzeb. 

Ortofotomapa

Modele 3D i ortofotomapy – Rzeszów

Możliwość wykorzystywania bezzałogowych systemów lotniczych do zbierania dokumentacji fotograficznej zrewolucjonizowała wiele branż. Dzięki dronom te same czynności zajmują znacznie mniej czasu i pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy na zasobach ludzkich. Urządzenia są szczególnie popularne w branży architektonicznej, nie tylko do robienia modeli 3D, ale też tworzenia wysokiej jakości prezentacji multimedialnych budynków. Dzięki temu także mniejsze biura projektowe mogą zachęcić klientów premium do skorzystania ze swojej oferty. 

Również przedstawiciele branży geodezyjnej mogą wiele zyskać, nawiązując z nami współpracę! Z pomocą drona wykonywanie ortofotomap jest znacznie tańsze i prostsze, a gotowy produkt cechuje się dodatkowo dużą szczegółowością. Zapotrzebowanie na mapy topograficzne tworzone na bazie zdjęć z bezzałogowych systemów lotniczych nadal jest duże. Rosnąca urbanizacja terenów wiejskich sprawia, że stale trzeba aktualizować dokumentację, aby znalazły się na niej nowo powstałe inwestycje budowlane. 

Jeśli jest Wam potrzebny profesjonalny model 3D budynku lub ortofotomapa terenu w Rzeszowie i okolicach, zapraszamy do kontaktu! Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia na obszarze województwa podkarpackiego. Pracujemy na zlecenie klientów biznesowych, indywidualnych, a także instytucji publicznych. Proponujemy też filmowanie i fotografowanie dronem, a także przeprowadzanie inspekcji technicznych z powietrza. Zapraszamy do kontaktu.

chcesz darmową wycenę?